Kancelář / Ing. arch. Jiří Šťáva     grafika ikona mail grafika ikona mail +420 774 587 689
RODINNÉ DOMY

grafika rodinný dům RODINNÉ DOMY
INTERIÉRY

grafika obrázek interiér INTERIÉRY
BUDOVY

grafika obrázek budova BUDOVY
FASÁDY

grafika obrázek zateplení a FASÁDY
DESIGN

grifika obrázek DESIGN
Galerie
Individuální domy
Typové domy
Projekty
Stavební povolení
Konzultace
Vizualizace a 3D modely
Podpora stavby
Jak to vidíme
Jak pracujeme na návrhu
Ceny
Architektura pro Vás

Ceny služeb
Konzultace je bezplatně, nezávazně, poté se k Vaší spokojenosti zpracuje cenová nabídka, podle konkrétních potřeb. Cena projektu - projektanta/architekta se určuje shodně - procentem z rozpočtu (dle komory) Požadujte za to kvalitu, nešiďte se. My nabízíme vždy individuální zohlednění skutečných podmínek a požadavků – dostáváme se na výhodnější ceny.

Naší konkurenční výhodou je kvalitní softwarové vybavení, díky tomu Vám kromě nižších cen také Zdarma nabízíme 3D Vašeho projektu (generuje se převážně automaticky z výkresové části projektu)

Stavět dům je nejistou investicí v řádech milionů / díky kvalitnímu profesionálnímu návrhu od začátku vidítejistý cíl Vaší investice.

Vyplatí se
Poctivý a propracovaný projekt v kombinaci s dobrým návrhem obvykle sníží rozpočet a hlavně zamezí zbytečným vícenákladům, improvizacím a chybám v průběhu stavby.

Cena kvalitního projektu se vrátí v podobě efektivního, ekonomického návrhu, hospodárného provozu a dobrého výsledku. Praxe ukazuje, že náklady na stavbu bez architekta jsou větší než náklady na stavbu s architektem včetně honoráře za jeho práci. Stavba za stejné peníze získá na hodnotě...

Cena stavby
Stavba nemusí být drahá. Obyčejný projekt a rozpočet jde zhodnotit neobyčejně dobrým návrhem a výsledkem. Umíme kvalitně pracovat i s minimem. Standardní dům získává na hodnotě. Výši rozpočtu zadává klient. Vy určujete finanční limity, my maximalizujeme jejich užitek. Dům nemusí být dražší než něco z katalogu.

Úspora
Abyste nešetřili na kvalitě a zbytečně se neomezovali – je potřeba šetřit na správných místech – a to s profesionálem ve fázi plánování. Šetřit se musí při projektování, ne nepřiměřeně šetřit na projektu. Na začátku je všechno otevřené a můžeme výhodně kombinovat vhodné technologie, postupy, možnosti pozemku, Vaše možnosti, výhodně dopravitelný materiál… např. různé typy stropů jsou různě výhodné pro různá rozpětí, některé kombinace „levných materiálů“ vyvolávají vícenáklady, jiné materiály se doplňují a spolupůsobí. Vaše další kroky by nikdy neměly jít podle ošizených plánů.