Kancelář / Ing. arch. Jiří Šťáva     grafika ikona mail grafika ikona mail +420 774 587 689
RODINNÉ DOMY

grafika rodinný dům RODINNÉ DOMY
INTERIÉRY

grafika obrázek interiér INTERIÉRY
BUDOVY

grafika obrázek budova BUDOVY
FASÁDY

grafika obrázek zateplení a FASÁDY
DESIGN

grifika obrázek DESIGN
Galerie
Jak pracujeme

1 - Úvodní schůzka (bezplatně)

Během úvodní schůzky se seznámíme s tím co potřebujete, jaké máte představy a detailně Vám popíšeme jak a na čem můžeme pracovat. Sestavíme individuální cenovou nabídku k Vaší spokojenosti. Projdeme s Vámi příklady kvalitně zpracovaných interiérů a pokusíme se najít směr návrhu. Vy stanovíte finační představy o interiéru – my budeme hledat možnosti jak maximalizovat efekt a užitek.

2 - Koncepční návrh

Pro další konzultaci obvykle sestavíme úvodní koncepční návrh řešící funkčnost interiéru a nastiňující designový směr a možnosti. Díky kvalitnímu softwarovému vybavení je k dispozici zdarma 3d model s možností procházení prostorem. Konzultují se detaily řešení. Jsou domluveny úpravy, případně varianty, nebo další konzultace podle vývoje návrhu.

3 – Studie interiéru

Jak vidíte, návrh - je postupný proces ve spolupráci klienta a architekta - nejedná se o zadání a rovnou o výsledek. K výsledku vedou postupné kroky, které máte pod kontrolou, nemůže se stát, že byste dostali něco, co jste nechtěli - Za to ručím případnou prací zdarma.

Výsledek je k dispozici ve 3d modelu, jsou vyhotoveny vizualizace ve sjednané kvalitě zobrazení. Jsou vybrány materiály a povrchové úpravy, součástí návrhu jsou kótované podklady pro dodavatele/výrobce. K finálnímu návrhu dostáváte výpisy konkrétních výrobků a vybavení. Cenovou hladinu zadáváte Vy, není problém zařídit kvalitní interiér z běžného marketu – podle kvalitního návrhu.

Profesionální návrh je Vaší jistotou + maximalizuje efekt a užitek Vaší investice .

Jako nadstavbu práce nabízíme možnost společných návštěv vytypovaných vzorkoven a showroomů, vypracování prováděcí dokumentace k interiéru a k nábytku, pomoc s výběrem dodavatelů nebo zprostředkování dodávek na klíč.

Individuálně to, co potřebujete.

Architektura pro Vás