Kancelář / Ing. arch. Jiří Šťáva     grafika ikona mail grafika ikona mail +420 774 587 689
RODINNÉ DOMY

grafika rodinný dům RODINNÉ DOMY
INTERIÉRY

grafika obrázek interiér INTERIÉRY
BUDOVY

grafika obrázek budova BUDOVY
FASÁDY

grafika obrázek zateplení a FASÁDY
DESIGN

grifika obrázek DESIGN
Galerie
Individuální domy
Typové domy
Projekty
Stavební povolení
Konzultace
Vizualizace a 3D modely
Podpora stavby
Jak to vidíme
Jak pracujeme na návrhu
Ceny

1. Úvodní konzultace (bezplatně)

Během úvodní schůzky se seznámíme s tím co potřebujete, jaké máte představy a zvyklosti, detailně Vám popíšeme jak můžeme ve vašem případě postupovat. Sestavíme individuální cenovou nabídku k Vaší spokojenosti. Projdeme s Vámi Vaše vize nebo začneme hledat směr návrhu. Vy sami stanovíte finační limity stavby – my budeme hledat možnosti jak maximalizovat jejich efekt a užitek. První schůzka je vždy bezplatně a nezávazně.

2. Koncepční návrh

První stupeň návrhu, jedná se spíše o určení principů a základních částí návrhu. Základní principy fungování stavby, určíme čeho chceme dosáhnout, prověříme možnosti pozemku a dalších vnějších vlivů. Začíná se formovat podoba/styl domu. Již teď, u nás, máte k dispozici 3d model pro názornou představu o pozemku a návrhu. Domlouvají se úpravy, případně varianty. Již teď a celou dobu díky postupným krokům a konzultacím máme vzájemně jistotu, že budete s návrhem spokojeni. Za to ručím i případnou prací zdarma.

3. Architektonická studie finální stupeň návrhu

Postupný proces ve spolupráci architekta s klientem, minimálně další 1 - 2 či více konzultací v průběhu práce, podle potřeby. Rádi Vám věnujeme svůj čas a trpělivost. Řešíme konkrétní požadavky a přání, měřítko i detaily, řešíme to co se Vám líbí/nelíbí. Dojdeme k finálnímu architektonickému a technickému řešení domu. Vše je u nás ve 3d s možností procházet prostor, výstupem jsou vizualizace a kótované výkresy sloužící jako podklad pro projektové práce.

Stavět dům je nejistou investicí v řádech milionů - díky kvalitnímu návrhu od začátku vidíte už jistý cíl. Máte k dispozici vizualizace a zažitý prostor ze 3d modelu (v ceně). Díky postupným konzultacím v průběhu návrhu máte jistotu, že jsou dostatečně prověřeny možnosti pozemku, dispozice i vzhledu a technického řešení – podle Vašich požadavků.

Architektura pro Vás