Kancelář / Ing. arch. Jiří Šťáva     grafika ikona mail grafika ikona mail +420 774 587 689
RODINNÉ DOMY

grafika rodinný dům RODINNÉ DOMY
INTERIÉRY

grafika obrázek interiér INTERIÉRY
BUDOVY

grafika obrázek budova BUDOVY
FASÁDY

grafika obrázek zateplení a FASÁDY
DESIGN

grifika obrázek DESIGN
Galerie
Individuální domy
Typové domy
Projekty
Stavební povolení
Konzultace
Vizualizace a 3D modely
Podpora stavby
Jak to vidíme
Jak pracujeme na návrhu
Ceny

Pokud hledáte projekty připravené k realizaci, jste tu správně. Typové domy jsou navrženy s hlavním důrazem kladeným na prostor, soukromí, propojení se zahradou, variabilitu, hospodárnost a využití pozemku. (což jsou bohužel obvyklé nedostatky katalogů šitých na míru firmám a dodavatelům)

Kompozice domů je pro Vás rozvržena tak, že se uzavírá ulici a otevírá se zahradě, kde vytváří soukromý prostor pro Vaše klidné relaxování. Jejich umístění je možné i na malých pozemcích, kde na rozdíl od jiných domů nebude Vaše soukromí terčem zvědavých pohledů ze všech čtyř stran.

Domy jsou vždy navrženy v několika variantách, které si můžete upravovat dle přání a to v oblastech dispozice i exteriéru. Rádi Vám věnujeme čas i energii k úpravě základního řešení pro Vaše podmínky. Vaše úpravy či změny vycházejí z Vašich požadavků, jsou součástí cenové nabídky projektu.

Jedná se o limitovanou sérii referenčních typových domů v nízkoenergetickém standardu, jejichž finanční nákladnost při realizaci svépomocí je od cca 1 500 000Kč.

Cena typového projektu od 21 000 Kč

Typové domy můžete vybírat v galerii

Architektura pro Vás